Snimanje za radijsku emisiju „Škola za sve“

Autor: Tajana Tomoković, 5. 5. 2021.

Učenici 4. razreda PŠ Budimci na proslavi Dana planeta Zemlje, 22. travnja ugostili su u prostorima svoje škole novinarku Radija Našice, gđu Ninoslavu Pavlus. Naime nekoliko dana prije samog obilježavanja Dana planeta Zemlje kontaktirali su nas s Radija Našice i dogovorili termin za susret tj. snimanje. Vesela osmorka četvrtaša i učiteljica razgovarali su s novinarkom o  razrednim uspjesima, projektima koje provodimo u sklopu redovne nastave.

Gđa Ninoslava sudjelovala je taj dan i gledala kako smo odradili zanimljivi međunarodni Teachmeet u sklopu eTwinning projekta Živimo zeleno, a razgovarala je i sa učenikom Sinišom Unfirerom o njegovim dojmovima sa finalnog online susreta (putem Zoom-a) velikog međunarodnog događaja, lova na talente- International Talent for Global Empowerment u organizaciji TCOL (The Circle of Lgends). Radijska emisija u sklopu emisije na zahtjev-  „Škola za sve“ emitirana je 24. travnja u 14h na valovima Radija Našice. Radijska postaja Radio Našice najavila je emisiju o četvrtašima na službenoj fb stranici radija.

Cijelu emisiju možete poslušati na sljedećoj poveznici:

Učiteljica Patricija Hercog