Hvala ti na svemu, majko moja draga!

Autor: Tajana Tomoković, 7. 5. 2021.

MAJČIN DAN U STIPANOVCIMA

Učenici 2./4. r. iz PŠ Stipanovaca niti ove godine nisu zaboravili na drugu nedjelju mjeseca svibnja koja je posvećena najvažnijim osobama u našim životima, majkama. Majčin dan je blagdan u čast majki i majčinstva. I ove školske godine odlučili smo obilježiti taj dan na poseban način i našim majkama izraditi nešto posebno. Naše majke ne trebaju skupe poklone već samo ljubav i pažnju njihove djece, zato ih ne smijemo zaboraviti i moramo se potruditi usrećiti ih upravo na Majčin dan malim znakom pažnje koji će im pokazati koliko su one važne u našim životima.

Majka je uvijek tu i moramo joj zato zahvaliti na tome. Postoji niz malih stvari koje naše majke mogu usrećiti i uveseliti. Mi smo ih ove godine usrećili majke naših učenika prigodnom čestitkom, osobnom putovnicom u kojoj smo upisali sve vrline i osobine naših majka te naravno neizostavnom prekrasnom diplomom koje će majke zasigurno uvijek rado čuvati. Dobra stara čestitka nikad neće izaći iz mode. Mame će je uvijek čuvati bez obzira koliko ih u životu dobile. Kad nitko ne gleda, one će ih iznova čitati.

"Hvala ti na svemu, najbolja si mama na cijelom svijetu!" – to su male riječi koje našim mamama puno znače. Zato smo ih istaknuli na zanimljivim, ručno izrađenim te malim skromnim poklonima, ali od srca.

Učiteljica: Monika Mužar - Kos

« Ožujak 2024 »