Donacija PŠ Razbojište

Autor: Tajana Tomoković, 21. 10. 2021.

Školska godina je započela. Nas je devet i naše dvije učiteljice.

Proradila je fontana ispred naše škole. Klupe i cvijeće oko nje. Školsko dvorište lijepo pokošeno i sređeno.

U školskoj zgradi učionice su spremljene i čiste čekale da se vratimo u njih.

Uvijek smo vodili računa da naša škola bude besprijekorno uređena, vesela i gostoprimljiva. Želja nam je već dugo bila da našu zajedničku prostoriju koju svi koristimo uredimo onako po našem ukusu.

Naše želje su na početku ove godine ostvarili ljudi koji su čuli za njih donirajući materijal i svoj rad.

Građevinska firma „ IGMA“ vlasnika Igora Maričića iz Osijeka donirala je građevinski materijal (podne pločice, ljepilo i ostali potrebiti materijal), dok je Keramičarski obrt „LUNA“ vlasnika Drage Đurića iz Stipanovaca odradio građevinske poslove lijepljenja podnih pločica i uređenja poda zajedničke prostorije bez naknade.

Zasjala je naša prostorija sasvim novim sjajem. Što reći za tako pozitivne i drage ljude osim:

„Nije dovoljno biti velik, treba imati i veliko srce za nas male“.

Hvala od srca čika Dragi i Igoru!

Učenici i učiteljice Ljubica Đurić i Silvana Šarić