Nagrađeni iznimni profesori iz OBŽ-a

Autor: Tajana Tomoković, 20. 12. 2023.

U organizaciji Osječko-baranjske županije i Upravnog odjela za obrazovanje i mlade OBŽ u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku održan je koncert „Božić s glazbenim školama“, odnosno treći zajednički koncert svih glazbenih škola Osječko-baranjske županije.
Koncert je bio i prigoda za odavanje priznanja i nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika, njih 73, s područja Osječko-baranjske županije u školskoj godini 2022./2023., a koje je ministar znanosti i obrazovanja Radovan Fuchs povodom međunarodnog Dana učitelja nagradio za kontinuirano unaprjeđivanje odgojno-obrazovnog sustava.

U HNK-u u Osijeku održan je u subotu zajednički božićni koncert glazbenih škola Osječko-baranjske županije pod nazivom Božić s glazbenim školama, pod pokroviteljstvom Osječko-baranjske županije.

Nastupili su učenici Osnovne glazbene škole pri OŠ "August Harambašić" Donji Miholjac, Glazbene škola pri OŠ Matije Petra Katančića Valpovo, Osnovne glazbene škole pri OŠ "Ivan Goran Kovačić" Đakovo, Osnovne glazbene škole "Kontesa Dora" Našice, Umjetničke škole Beli Manastir i Glazbene škole Franje Kuhača Osijek.

U drugom su dijelu programa uručene nagrade najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima s područja Osječko-baranjske županije za šk.g. 2022./2023. Nagrađeni su: Ivan Alagić, Jasmina Alilović, Mirko Andrić, Marina Arambašić, Irena Bando, Lidija Bilbija, Marinela Boras, Barbara Bošnjak, Snježana Bošnjak, Karolina Brleković, Marija Bulut Lukačević, Martina Cindrić, Zvonimir Čeč, Andreja Dorić, Anita Drenjančević, Sanda Duk Pritišanac, Krunoslava Duka, Ivana Frančić, Goran Hajnal, Spomenka Hardi, Patricija Hercog, Ivana Hornjak, Ivana Hrastović Mandarić, Anita Ivanković, Tihana Ivanković, Danijala Ivanović-Ižaković, Marija Jurić, Maja Kassa, Kristina Kaučić, Ksenija Kesegi-Krstin, Marija Klasić Petrović, Antonija Kojundžić, Krešimir Kojundžić, Zvončica Kučanda, Stanislava Kuharski, Adrijana Lako, Vesna Lerinc, Anica Leventić, Janja Lučić, Mirta Lulić, Stela Macakanja Baćić, Domagoj Maras, Sandra Marijanović, Ljiljana Marinjak, Marina Međurečan, Nataša Mesić Muharemi, Monika Mužar-Kos, Ivana Norac, Snježana Novaković, Monika Pavić, Alta Pavin Banović, Tatjana Petrač, Martina Plaščak, Goran Podunavac, Vesna Poljak, Gordana Popović, Mirjana Rajić, Adrijana Rajić, Ella Rakovac Bekeš, Andrijana Sili, Nataša Šantić, Lidija Šaravanja, Iris Zorić, Lijljana Štanfelj, Ivana Štiglec, Mirela Šunda, Alenka Taslak, Melita Todorović, Margareta Trconić, Ivana Vezjak, Leopoldina Vitković i Kristina Vučić.

(izvor: Glas Slavonije)

Čestitamo našim učiteljicama razredne nastave Patriciji Hercog i Moniki Mužar-Kos na nagradama.

Priloženi dokumenti:
Program.pdf (235.85 KB)