SPORTSKI DAN U PODGORAČU

Autor: Tajana Tomoković, 11. 6. 2017.

PODGORAČ - U petak, 9. lipnja 2017. održan je sportski dan za sve učenike. Učitelj TZK, Mario Gajski osmislio je sadržaje, a učenici su ih proveli uz malu pomoć učiteljica. Sportske aktivnosti odvijale su se u dvorani i na vanjskom terenu iza škole....

Po dolasku u školu, okupili smo se u dvorani. Ravnateljica škole pozdravila je sve učenike i učiteljice i poželjela lijep sportski dan. Učenici razredne nastave ostali su u dvorani, a učenici predmetne nastave krenuli su sa aktivnostima na vanjskom terenu. Učitelj TZK, Mario Gajski osmislio je aktivnosti za sve učenike,a aktivnosti su uspješno realizirane zahvaljujuči učenicima. Ponosni smo na učenike koji su preuzeli na sebe organizaciju, postavljanje poligona, vođenje i demonstraciju vježbi, suđenje i sl. Krešimir Sečan i Robert Francuzović su vodili uvodni sat i opće pripremne vježbe za učenike nižih razreda, a Dino Uglješić uvodni sat za učenike viših razreda dok je Tamara Metikoš vodila opće pripremne vježbe. Jan Ličina Špek uz pomoć svojih osmaša postavio je poligone i objasnio sve aktivnosti. Učiteljice su s ponosom pratile razvoj događaja uz vrlo malo pomoći i sugestije organizatorima. Nakon odmora i doručka u mliječnoj kuhinji, uslijedio je turnir u nogometu. Učenici petih razreda odigrali su 0:0, a na penale su pobijedili 5.a. Učenici sedmih razreda odigrali su  3:1 za 7.a. Utakmica između 6. i 8. završila je 1:0 za osmaše. Da ne bude da su učiteljice samo nadgledale i odmarale, okupili smo ekipu učiteljica i zaigrali nogomet protiv ekipe djevojčica. Iako su učiteljice imale nekoliko šansi, mladost i spretnost je bila jača pa su učenice pobijedile 1:0.

« Ožujak 2024 »