Lino višebojac

Autor: Tajana Tomoković, 24. 10. 2019.

14. sezona Lino višebojca uspješno otvorena

U četvrtak, 10.10.2019. godine, našoj školi pripala je čast otvaranja nove, 14. sezone Lino višebojca koji promovira pozitivne vrijednosti, zajedništvo, sportsko navijanje kao i Fair - play.

U samom projektu sudjelovalo je 300-injak učenika koji su uz mentorstvo svojih vrijednih učitelja pokazali kreativno stvaralaštvo u likovnom, literarnom, dramskom, plesnom, glazbenom i sportskom izričaju te na ovaj način opravdali prošlogodišnje priznanje.

Natjecanje se odvijalo u rukometu, nogometu, košarci, trčanju, skoku u dalj,  štafetnim igrama, povlačenju konopca te skakanju u vreći. Kao najbolji pojedinci pokazali su se učenici petoga razreda: Vanesa Kušić te Marko Balentić,  koji su pobjedom izborili državnu završnicu koja će biti održana u svibnju iduće godine. Učenica sedmoga razreda - Dora Mojzeš nagrađena je za najbolji literarni rad pod nazivom – ‘‘Svijet po mom’’ , učenica drugoga razreda - Ida Filković imala je najbolju masku, učenici iz područne škole Razbojište osmislili su najljepši transparent, a najboljim navijačima proglašeni su svi učenici. Kao gosti na samom događaju i natjecanju prisustvovali su igrači RK Nexe-a : Fran Mileta te Marko Buvinić koji su se sjajno zabavili te bodrili djecu u samom natjecanju.

Valja istaknuti da su svi djelatnici škole ponovno udružili snage te zajednički doprinijeli da ovaj dan još jednom bude poseban.

Učitelj TZK-a Mario Gajski

« Ožujak 2024 »