Božić u Područnoj školi Razbojište

Autor: Tajana Tomoković, 28. 12. 2023.

Prosinac je.. i posljednji je mjesec u godini.

Tijekom cijelog mjeseca vrijedno smo uvježbavali priredbu za roditelje i mještane. U suradnji s našim župnikom Željkom Benkovićem pripremili smo i božićni igrokaz koji su učenici izveli i u crkvi u Podgoraču na maloj ponoćki.

I ove godine mjesna udruga „Ancikredla“ darivala je učenike i svu djecu u mjestu poklonima punih slatkiša. Božićnu priredbu izveli smo 20.12. Toga dana škola je bila puna mališana, naših roditelja, baka, djedova i svih koji su bili pozvani uživati na njoj.

Svečano i veselo izveli smo priredbu i razveselili sve prisutne svojim pjesmama, recitacijama, sviranjem na tamburici i glumom u igrokazu. Pravo oduševljenje učenici i dječica pokazali su kad se na vratima naše učionice pojavio Djed Mraz s poklonima. Učionica je odzvanjala smijehom, veselim razgovorom s Djeda Mrazom, ali i plačem mališana koji su se uplašili „bradatog starca“.

Sretan Božić i Nova 2024. svima!

Učiteljica Silvana Šarić