preskoči na sadržaj

Osnovna škola Hinka Juhna Podgorač

Individualni kontakti

 

TERMIN INFORMACIJA ZA RODITELJE ( 2018.-2019.)

UČITELJ

TERMIN INFORMACIJA ZA RODITELJE

RAZREDNA NASTAVA

 

1. MŠ -Suzana Hardi

Petak, 2.sat

2. MŠ -Nada Vulić

Utorak, 2. sat

3. MŠ Sofija Hendrih

Utorak, 2. sat

4. MŠ Marija Patača

Utorak, 4 sat

1. i 3. STIPANOVCI Vanja Tomić

Petak, 3. sat

2. i 4. STIPANOVCI Monika Mužar-Kos

Petak, 2. sat

1., 2. i 3. RAZBOJIŠTE Silvana Šarić

Ponedjeljak – 4. sat

4. RAZBOJIŠTE -Ljubica Đurić

Ponedjeljak 2.sat (8:50-9:35)

1. i 4. POGANOVCI -Goranka Sarka

Ponedjeljak – 6. sat

1. BUDIMCI -Ivan Ferenčak

 Srijeda, 4.sat

prijepodne: 11:15-12:00 sati,

poslijepodne: 11:40-12:25 sati

2. BUDIMCI -Patricija Hercog(Irena Mijatović)

Srijeda, 4. sat 

prijepodne: 10:25-11:10 sati,

poslijepodne:  15:10-15:55h

3. BUDIMCI -Sanela Mužar Horvat

Četvrtak, 2. sat

prijepodne: 8:35-9:20 sati,

poslijepodne: 14:20-15:05 sati

4. BUDIMCI- Milica Ivančić

Ponedjeljak

prijepodne, 3.sat: 9:35-10:20 sati,

poslijepodne, 4.sat: 15:10 -15:55 sati

PREDMETNA NASTAVA

 

Jasna Katušić (zamj. M. Bernatović) (hrvatski jezik)

Četvrtak, 3. sat

Marija Varga (hrvatski jezik)

Utorak, 7. sat

Zvjezdana Riger (z. Dino Bajamić) (hrv. j, povijest)

Utorak, 3. sat

Matej Ižaković (likovna kultura)

Ponedjeljak, 3. sat

Mirijana Kučić (glazbena kultura)

Ponedjeljak, 3. sat

Božena Miser Kovačić (engleski jezik, njemački jezik)

Petak, 3. sat

Jelena Baričević Momčiović (Tajana Vinić)(eng jezik)

Ponedjeljak, 4. sat

Jelena Subjak (engleski jezik)

Četvrtak, 4. sat

Tajana Tomoković (zamj. Martina Jantoš) (njem. j.)

Četvrtak, 4. sat

Maja Milinković (matematika, informatika)

Petak, 4. sat

Maja Benak (matematika)

Srijeda, 3. sat

Marijan Gardlik (matematika, informatika)

Utorak, 4. sat

Kristina Marinković (priroda, biologija, kemija)

Ponedjeljak, 6. sat

Martina Vukomanović (kemija)

Četvrtak, 4. sat

Jelena Strišković (Martina Nemet) (fizika)

Četvrtak 4. sat

Valentina Šprem (geografija)

Petak 3. sat

Kristijan Pavlić (geografija)

Ponedjeljak, 4. sat

Darko Marjanović (tehnička kultura)

Srijeda, 4. sat

Mario Gajski (tjelesna i zdravstvena kultura)

Ponedjeljak, 5. sat

Marijana Černava (vjeronauk)

Utorak, 5. sat

Željko Benković (vjeronauk)

Četvrtak, 5. sat

Matko Stanić (vjeronauk)

Četvrtak, 3.sat

Karolina Matkić (vjeronauk)

Srijeda, 3.sat

Slavka Đukić (vjeronauk)

Ponedeljak, 6. sat

 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 


Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Korisni linkovi
 > Hgspot
 > Vemil
 > Sokoli




 > Prijava

CMS za škole logo
Osnovna škola Hinka Juhna Podgorač / H. Juhna 8, HR-31433 Podgorač / os-hjuhna-podgorac.skole.hr / os_podgorac@os-hjuhna-podgorac.skole.hr
preskoči na navigaciju