Autor: Tajana Tomoković, 11. 2. 2020.

Ove je školske 2019./2020. godine po drugi put u našoj školi obilježen Svjetski dan školske igre. Diljem učionica naše škole odjekivao je dječji smijeh i duh zabave. Učitelji nisu ništa organizirali za svoje učenike osim što su im rekli dan ranije  neka na ponesu svoje omiljene igračke u školu  umjesto školske torbe i knjiga. Dan bez nastave. Jedini uvjet bio je da igračke nisu na baterije ili struju. Djeca su samostalno odlučivala tko će se s kim igrati i u kojoj igri će provesti koliko vremena.

Tim učitelja koji je sa svojim učenicima sudjelovao u ovoj manifestaciji: sve učiteljice Matične škole sa svojim razredima : Nada Vulić (3.r.) , Suzana Hardi (2.r.) , Marija Patača (4.r.) , Tajana Vinić (1.r.); PŠ Stipanovci: Monika Mužar Kos (1./3.) r., PŠ Razbojište : Silvana Šarić (2./4. r.) , Ljubica Đurić (1./3. r.), Tajana Tomoković, učiteljica njemačkog u 4.r. PŠ Budimci i 4.r. u MŠ Podgorač; PŠ Budimci (Irena Mijatović (1. r.) i Patricija Hercog (3.r.)

« Ožujak 2024 »