Organizacija nastave od 1.2. do 12.2.2021.

U dogovoru s osnivačem Škole (Osječko-baranjska županija) nastava od 1.2. do 12.2. odvijat će se prema sljedećim modelima:

1.-4- razred - Model A - nastavu pohađaju u školi. Učenici na nastavu dolaze poslije podne. Izuzetak je 4. razred PŠ Budimci koji su u jutarnjoj smjeni.

5.-8. razred - Model B - mješoviti model koji smo imali u prvom polugodištu. Dio razreda prati nastavu na daljinu dok preostali učenici dolaze na nastavu u jutarnju smjenu. Razrednici će javiti svojim razredima koja je skupina u školi, a koja online.

Prijevoz je organiziran kao i u prvom polugodištu.

Epidemiološke mjere vrijede kao i u prvom polugodištu. Izmjerite temperaturu prije polaska u školu. U slučaju povišene temperature, ne dolazite u školu. Zaštitne maske nosite u autobusu i na hodnicima. U razredu masku možete skinuti. Držite razmak 1.5 metra.