Održan prvi kviz učenika od 1. do 4. razreda te 5. do 8.razreda iz osam predmeta

Autor: Marija Varga, 21. 12. 2009.

Svoje znanje iz Hrvatskoga jezika, Povijesti, Engleskoga jezika, Matematike, Fizike, Kemije,Biologije, Prirode i Geografije pokazali su učenici svih razreda naše škole  natječući se razred protiv razreda kroz dva nastavna dana. Raspored natjecanja bio je određen prema društvenoj i prirodnoj grupi predmeta. Učenicima je postavljano od 5 do 10 pitanja, na koja su morali točno odgovoriti, a zbrojem točnih odgovora, postignuta je pobjeda iz svakoga predmeta zasebno i svih predmeta ukupno.

Učenici razredne nastave matične i područnih škola natjecali su se iz Hrvatskoga jezika, Matematike i Prirode, a pobjednici kviza su:

Hrvatski jezik: Renato Guljaš -  Područna škola Razbojište

Matematika:   Dora Kolarić   -  Matična škola i Maja Radaković PŠ                                                                                                                Poganovci

Među učenicima viših razreda najbolje su rezultate postigli sljedeći razredi:

7. A razred postigao je bolje rezultate od 7.b u čak 6 predmeta :))- rezultat 6:2

5.A i 5.B  izjednačena su uspjeha - rezultat 3:3

Od svih razreda najuspješniji je 7.A razred jer je odnio pobjedu iz 6 predmeta: Hrvatskoga jezika, Biologije, Geografije, Fizike, Kemije i Matematike.

« Svibanj 2024 »