Autor: Tajana Tomoković, 9. 1. 2023.

Dvije učiteljice naše škole- Monika Mužar-Kos (PŠ Stipanovci) i Patricija Hercog (PŠ Budimci) i ove godine su na temelju pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i rabnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.) i prema procjeni Povjerenstva za nagrađivanje izabrane kao dvije od 513 najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika u školskoj godini 2021./2022.

Dodjela nagrada pod nazivom Godišnje nagrađivanje odgojno-obrazovnih djelatnika koju ove godine provelo se u uživo u organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja, na međunarodni Dan učitelja, u srijedu, 5. listopada 2022. Svečanost se održala u prostorijama Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu. Tom prigodom ministar prof. dr. sc. Radovan Fuchs čestitao je nagrađenima i uputio poruku povodom međunarodnoga Dana učitelja.

Sredinom prosinca 2022. stigla je i pozivnica iz Upravnog odjela za obrazovanje i mlade Osječko- baranjske županije od naše pročelnice Mirande Glavaš – Kul  za obje učiteljice. U ime Osječko- baranjske županije učiteljice Patricija i Monika nagrađene su za predan rad na unaprjeđenju odgojno- obrazovnih procesa i poboljšanju kvalitete nastave. Župan osječko- baranjski Ivan Anušić na 2. zajedničkom božićnom koncertu Božić s glazbenim školama koji se održao u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku 18. prosinca 2022. s početkom u 11 sati nagradio je 63 najuspješnija odgojno-obrazovna djelatnika s područja županije (uključujući naše učiteljice Moniku i Patriciju) u školskoj godini 2021./2022.

« Svibanj 2024 »