Autor: Tajana Tomoković, 6. 2. 2023.

Međuopćinska smotra LiDraNo 2023. svečano je otvorena u 9 sati u Osnovnoj školi Hinka Juhna Podgorač. Više od 130 sudionika: učenika, njihovih mentora i članova povjerenstva slilo se danas u Podgorač. Učenici i njihovi mentori iz 15 osnovnih škola našičkog, valpovačkog i miholjačkog područja, stigli su u našu školu i natječu se u pet kategorija:

5. Dramsko - scenski (skupni nastupi)

Smotru je otvorila ravnateljica škole Zdenka Vukomanović te poželjela puno uspjeha. Sve prisutne pozdravio je i načelnik Općine Podgorač Goran Đanić. Voditeljica Međopćinske smotre LiDraNo 2023., naša učiteljica hrvatskoga jezika Marija Varga, pozdravila je goste, pojasnila upute i hodogram smotre.

Svim gostima želimo sreću i ugodan boravak u Osnovnoj školi Hinka Juhna Podgorač.

5. Dramsko - scenski (skupni nastupi)

Smotru je otvorila ravnateljica škole Zdenka Vukomanović te poželjela puno uspjeha. Sve prisutne pozdravio je i načelnik Općine Podgorač Goran Đanić. Voditeljica Međopćinske smotre LiDraNo 2023. naša je učiteljica hrvatskog jezika, Marija Varga, pozdravila je goste i pojasnila upute i hodogram smotre.

Svim natjecateljima, mentorima i članovima povjerenstva želimo sreću i ugodan boravak u Osnovnoj školi Hinka Juhna Podgorač.

« Svibanj 2024 »