Autor: Tajana Tomoković, 21. 2. 2023.

Cijelo prvo polugodište pratili smo sportske uspjehe naših učenika u mnogobrojnim sportovima od školske do županijske razine. U drugom polugodištu, od 17. siječnja do 14. veljače 2023. održavala su se natjecanja na školskoj razini iz ostalih predmeta.

u Osnovnoj školi Hinka Juhna Podgorač

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika održano je 17. siječnja 2023. (utorak). Natjecala su se tri učenika, a Antonela Francuzović pozvana je Županijsko natjecanje u Osnovnu školu Retfala, Osijek. Mentorica učenika je Martina Jantoš.

2.Kušić, Vanesa 15/47

Školsko natjecanje iz geografije održano je 18. siječnja 2023. (srijeda). Natjecala su se tri učenika 7. razreda. Mentor učenika je Kristijan Pavlić.

3.Lucija Pelin

Natjecanje iz engleskoga jezika održano je 19. siječnja 2023. (četvrtak). Sudjelovalo je 5 učenika 7. razreda i 6 učenika 8. razreda. Mentorice učenika su učiteljice engleskog jezika Martina Jantoš, Jelena Baričević Momčilović i Jelena Subjak.

6.Lana Lukačević

LiDraNo – smotra literarnog, novinarskog i dramskoscensko stvaralaštva održano je 24. siječnja 2023., a naši su učenici nastupali u dvije kategorije.

Svi učenici su bili pozvani na Međuopćinsku smotru LiDraNo 2023.

Školsko natjecanje iz matematike održano je 26. siječnja 2023. (četvrtak). U kategoriji 4. razreda natjecalo se četiri učenika, 5. razred jedna učenica, 7. razred dvije učenice i 8. razred četiri učenika

3.Tihana Moguš, mentorica Ana Nenandić

Školsko natjecanje iz kemije održano je 2. veljače 2023. (četvrtak) za učenike 7. i 8. razreda. U kategoriji 7. razreda natjecalo se pet učenika, u kategoriji 8. razreda natjecalo se osam učenika. Mentorice su Kristina Marinković i Ivana Horvat.

5.Antonela Francuzović

Školsko natjecanje iz povijesti održano je 7. veljače 2023. (utorak). Na natjecanju je sudjelovala jedna učenica 8. razreda, a mentor joj je Dino Bajamić.

1.Tihana Moguš

Natjecanje - izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK 2023., održano je 7. veljače 2023. Natjecanju je pristupilo pet učenika iz 6. i 7. razreda. Tri najbolja rada predstavljat će školu na županijskoj razini. Mentorica učenika je Mirela Blažević.

3.Nikola Todorić

Školsko natjecanje iz biologije održano je 9. veljače 2023. (četvrtak). Na natjecanju je sudjelovalo četiri učenika 7. razreda. Mentorica učenika je Kristina Marinković.

4.Lorena Zjalić

Školsko natjecanje iz fizike održano je 10. veljače 2023. (petak). Natjecanju je pristupio jedan učenik 7. razreda. Mentor učenika je Dominik Jurak.

1.Lovro Riger

Školsko natjecanje iz hrvatskoga jezika, 14. veljače 2023. (utorak). Na natjecanju je sudjelovalo sedam učenika 7.razreda. Mentor učenika je Marko Bernatović.

« Svibanj 2024 »