Autor: Tajana Tomoković, 23. 6. 2023.

Dana, 20. lipnja 2023. u područnoj školi u Stipanovcima održana je završna školska priredba za sve učenike i njihove roditelje povodom uspješnog završetka školske godine. Iako smo svjesni da nam je kraj školske godine tu, vrijeme nam je ove školske godine brzo prošlo. Tako mali, a sad već tako veliki. Slovo po slovo, broj po broj došli smo i do kraja još jedne školske godine.

Nakon puno školskih dana ispunjenih probama, došao je dan kada je sav taj trud predstavljen roditeljima, braći i sestrama, bakama i djedovima naše djece te svim prijateljima naše škole. Napravili prvi najveći i najteži, rekla bih i najznačajniji, korak u našem malom velikom životu. Kroz smijeh, katkad i suze, svladavali smo spremno sve što se od nas očekivalo. Naučili smo vjerovati u sebe i to nam je pomoglo u svladavanju mnogobrojnih prepreka. Naš rad okrunili smo priredbom za koju smo se zdušno pripremali, učili i svakodnevno u školi vježbali. Bila je to lepeza naših najboljih i najdražih radova koje smo tijekom ove školske godine ostvarili. Priredbu smo posebno obogatili izvedbom dva igrokaza Volim ljeto, ne volim ljeto te Veseli dan dobrog dupina.

Na ovoj školskoj priredbi oprostili smo se i od naših četvrtašica koji već od jeseni odlaze u peti razred. Ovom školskom priredbom naše vrijedne učenice 4. razreda zaokružile su svoje četverogodišnje školsko druženje uz veselu pizza party za sve učenike naše škole.

Uz vjeru i nadu da je završna školska priredba svima nazočnima pružila dovoljno humora i zanimljivih situacija, sa veseljem smo otplovili u vruće ljetne praznike.

« Svibanj 2024 »