Autor: Tajana Tomoković, 4. 9. 2023.

Nova nastavna godina započela je danas, 4. rujna 2023. Ujutro u 8 sati, u školu su došli učenici od 1. do 4. razreda., u 11.30 u školu su se vratili učenici od 5. do 8. razreda. Sve prisutne, a posebno prvašiće, pozdravila je ravnateljica škole Zdenka Vukomanović i načelnik Općine Podgorač, Goran Đanić. Učenici su došli praznih torba, ali su ih brzo napunili. Osim udžbenika koje financira država, ove su godine učenici dobili i dodatne radne  materijale koje financira Općina Podgorač. Učenicima, učiteljima i roditeljima poželjeli su sreću i uspjeh.

5.b razred, razrednica Marija Varga

Prošlogodišnja dva peta razreda odvojeni su u tri šesta rezreda. Pored 6.a i 6.b, sada imamo i 6.c razred kojemu je razrednik Mario Gajski.

Ovom prigodom ravnateljica je pozvala i dvojicu učenika koji cijelo ljeto vrijedno treniraju jer ovaj tjedan nastupaju na državnom natjecanju u bacanju kugle. Bojan Mrvić i Jakov Tomić predstavnici su naše škole, naše općine i naše županije na državnoj razini. Želimo im puno uspjeha!

« Svibanj 2024 »