MOTO: BICIKLIRAJ I TI I POKAŽI ŠTO ZNAŠ!!

Dana 7. lipnja 2016. god. za učenike nižih razreda Matične škole i PŠ Stipanovci  vrijedne učiteljice su priredile zanimljivi POLIGON NA ŠKOLSKOM IGRALIŠTU te na taj način omogućili učenicima da primjene naučeno znanje o ponašanju u prometu. Učenicima je priređen kako zanimljiv tako i zahtjevan poligon na školskom igralištu pomoću čunjeva, vijača, palica. Učenici su dobili zadatak pokazati vještinu vožnje biciklom između zadanih prepreka štujući unaprijed određena pravila vožnje. Učenici su rado vozili bicikl te na taj način pokazali koliko su vješti u upravljanju bicikla. Za sve učenike koji su odlično i bez poteškoća provozali svoj bicikl između prepreka, osigurana je bila VOZAČKA DOZVOLA (potvrda o osposobljenosti upravljanja biciklom). Učenici su uživali u praktičnoj nastavi na školskom igralištu, a dječja lica bila su još veselija nakon  dodjele VOZAČKIH DOZVOLA. Oni manje uspješni učenici dobili su BONUS i zadatak da moraju odvoziti još puno sati vožnje biciklom te ponoviti ispit vožnje na idućoj biciklijadi. Zato što češće BICIKLIRAJ I TI I POKAŽI ŠTO ZNAŠ!!