Autor: Tajana Tomoković, 16. 12. 2016.

U srijedu, 14.12.2016. godine, u školskoj športskoj dvorani OŠ kralja Tomislava održano je međuopćinsko natjecanje u futsalu za dječake osnovnih škola na kojem su nastupili i učenici naše škole. Natjecanju je prisustvovalo 6 ekipa koje su razigravale u 2 skupine. U prvoj skupini našla se naša ekipa OŠ Hinka Juhna iz Podgorača, OŠ Vladimira Nazora iz Feričanaca te domaćin OŠ kralj Tomislav, dok su u drugoj skupini bile OŠ Brnjika Slovaka iz Jelisavca, OŠ Dora Pejačević iz Našica te OŠ Josipa Jurja Strossmayera iz Đurđenovca.

Naši učenici odigrali su 2 utakmice u skupini te unatoč čvrstoj igri, požrtvovnosti i sportskoj borbi minimalno izgubili obje utakmice te time ostvarili 3. mjesto u skupini, a u konačnici 6. mjesto na međuopćinskom natjecanju.

« Ožujak 2024 »