Na međuopćinskom natjecanju u stolnom tenisu osvojeno 1. mjesto u kategoriji dječaka i djevojčica

Autor: Tajana Tomoković, 8. 11. 2017.

PODGORAČ - U ponedjeljak, 6.11.2017. godine, bili smo domaćin međuopćinskog natjecanja u stolnom tenisu za dječake i djevojčice. Na natjecanju su sudjelovale ekipe OŠ kralja Tomislava (Našice), OŠ Ivana Brnjika Slovaka (Jelisavac), OŠ Vladimira Nazora (Feričanci), OŠ Josipa Jurja Strossmayera (Đurđenovac) te škola domaćin OŠ Hinka Juhna (Podgorač).

U kategoriji djevojčica natjecale su se učenice naše škole (Tamara Metikoš, Dorotea Ivančić, Katarina Šimić te Tara Ličina Špek) te učenice OŠ kralja Tomislava. U neizvjesnoj završnici slavile su naše učenice rezultatom 3-2. U kategoriji dječaka odigrane su 2 skupine. U prvoj skupini sastali su se OŠ kralja Tomislava, OŠ Ivana Brnjika Slovaka te OŠ Josipa Jurja Strossmayera. U prvoj skupini đurđenovačka osnovna škola pobjedila je svoje susrete, prvi sa OŠ Ivana Brnjika Slovaka rezultatom 3-0, te sa OŠ kraljem Tomislavom 3-1 te tako izborila finale. OŠ kralja Tomislava u svom susretu s OŠ Ivana Brnjika Slovaka dobila je rezultatom 3-1 te na taj način sudjelovala u borbi za 3. mjesto. U drugoj skupini naši učenici (Ivan Šimić, Vinko Balentić, Mladen Stojčević te Marko Kovačić) pobjedili su OŠ Vladimira Nazora rezultatom  3:1 te također izborili finale. U finalu su se susrele đurđenovačka osnovna škola te naša škola. Učenici naše škole  pobjedili su u finalu rezultatom 3-0. U susretu za 3. mjesto pobjedila je OŠ Vladimira Nazora rezultatom 3-1.

« Svibanj 2024 »