Autor: Tajana Tomoković, 13. 2. 2018.

PODGORAČ - Učenici od 5.do 8.razreda su u ponedjeljak na nastavu došli maskirani. Svaki je razred osmislio svoju zajedničku masku koju su predstavili u školskoj dvorani. Program ovogodišnjeg maskenbala osmislili su i vodili učenici osmih razreda. Predstavljanje razredne maske, izbor najoriginalnije razredne maske, ples s balonima i druge zabavne aktivnosti upotpunili su program školskog maskenbala.

Na početku programa su predstavnici razreda izradili psa od balona. Najbrži je bio učenik 8.a razreda Mario Amić.

Uslijedilo je predstavljanje razrednih maski. Učenici su pripremili pjesmu, skeč ili recitaciju kojom su predstavili svoju masku.

3. mjesto osvojili su ogri

Uz pjesmu i ples nastavljen je program u kojemu su uživali učenici, ali i učitelji, asistenti i svo ostalo osoblje škole. Odmak od redovne nastave i opuštanje svakom dobro dođe.

« Svibanj 2024 »