Autor: Administrator , 13. 2. 2009.

Povodom Dana zaljubljenih – Valentinova u školi je u petak 13. veljače 2009. godine održan prigodan program. Cijela škola je zablistala u srcima a u zraku se osjećala ljubav.

Učenici od 5. – 8. razreda cijeli tjedan su izrađivali srca različitim tehnikama te ih donijeli na školski natječaj za najljepše srce. Također je bio otvoren natječaj za najljepše ljubavne pjesme.

Učenici su se vrlo dobro odazvali natječajima i sudjelovali s svojim radovima. Od svih radova koji su stigli na natječaj stručne komisije su odabrale nekoliko najboljih koji su nagrađeni slatkim nagradama. Svi radovi su izloženi u prostorima škole. Tijekom cijelog prošlog tjedna u školi je bio postavljen sandučić u koji su učenici ubacivali svoja ljubavna pisma naslovljena na nekog od ostalih učenika u školi. Pisma su im bila uručena u petak nakon nagrađivanja radova.

Učenici od 1. – 4. razreda su također imali kratak program s recitacijama i prigodnim igrokazom pod naslovom „Tužno srce“.

Također je 14. veljače Dan općine Podgorač pa je u našoj školi bilo posebno svečano.

« Svibanj 2024 »