Autor: Administrator , 10. 3. 2009.

U svim osnovnim školama početkom siječnja su započela školska natjecanja za učenike, pa tako je bilo i u našoj školi.

VJERONAUK
20. siječnja provedeno je natjecanje iz vjeronauka i na županijsko natjecanje se plasirala jedna ekipa sastavljena od 4 učenika, a to su Zušćak Marijana, Apati Ivana, Visković Zrinka i Pipek Matej. Županijsko natjecanje je održano 4. veljače 2009. u OŠ Antuna Mihanovića u Osijeku i naša ekipa je osvojila 19 mjesto. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima vlč. Stjepanu Vuku i Marijani Černavi.

NJEMAČKI JEZIK
Školsko natjecanje iz njemačkog jezika provedeno je 21. siječnja 2009. godine. Na natjecanju je sudjelovalo 11 učenika. Od njih 11 učenice su pozvane na županijsko natjecanje u poznavanju njemačkog jezika, a to su Ines Levačić i Matea Horvat. Čestitamo učenicama i mentorici Boženi Miser.
 4. ožujka 2009. održano je županijsko natjecanje u poznavanju njemačkog jezika u OŠ „Retfala“. Učenice Matea Horvat i Ines Levačić su sudjelovale na natjecanju i osvojile slijedeća mjesta; Matea 25. a Ines 26. mjesto. Djevojkama želimo još više znanja i vještina u poznavanju njemačkog jezika , a nastavnici Boženi još puno dobrih učenika kojima će prenijeti svoja znanja.

HRVATSKI JEZIK
22. siječnja 2009. godine održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika. Na natjecanju su sudjelovale tri učenice. Sve tri učenice su postigle dovoljan broj bodova i plasirale se na županijsko natjecanje koje će se održati 27. veljače 2009. Učenice koje su postigle odličan rezultat su Martina Kovač, Katarina Paulić i Maja Dernaj. Čestitamo učenicama kao i njihovoj mentorici Mariji Varga.
 27.veljače 2009. održano je županijsko natjecanje na kojem su učenice naše škole postigle slijedeće rezultate; Katarina Paulić 20. mjesto, Martina Kovač 25. i Maja Dernaj 27. mjesto na županiji. Od srca čestitamo učenicama i želimo im još puno uspjeha u radu kao i nastavnici Mariji.

MATEMATIKA
29. siječnja 2009. godine provedeno je natjecanje iz matematike za učenike od 4. do 8. razreda. Ukupno je sudjelovalo 29 učenika. Nitko od učenika nije postigao dovoljan broj bodova da bi se plasirao na županijsko natjecanje. Predsjednika komisije bio je Marijan Gardlik.

GEOGRAFIJA
30. siječnja 2009. provedeno je natjecanje iz geografije. Na natjecanju je sudjelovalo 10 učenika iz 5. i 6. razreda. Najveći postotak riješenosti je bio 36% no nedovoljno za daljnji plasman. Čestitamo svim učenicima na uspjehu i njihovim mentorima Miri Pavlić i Kristijanu Pavliću.

ENGLESKI JEZIK
3. veljače 2009. godine učenice 8. razreda su sudjelovale na školskom natjecanju u poznavanju engleskog jezika. Od 9 učenica dvije su pozvane na županijsko natjecanje, a to su Levačić Ines i Paulić Katarina s osvojenih 54 i 48 bodova. Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici Boženi Miser.
26. veljače 2009. održano je županijsko natjecanje u OŠ Višnjevac u Višnjevcu. Učenice koje su bile na natjecanju zauzele su slijedeća mjesta; Ines Levačić 19. a Katarina Paulić 20. mjsto na županijskom natjecanju. Čestitamo na uspjehu djevojkama i želimo još više uspjeha u daljnjem radu kao i nastavnici Boženi.

KEMIJA
5. veljače 2009. održano je školsko natjecanje iz kemije za učenike 7. i 8. razreda. Od 9 učenika koji su sudjelovali na natjecanju nitko nije postigao dovoljan postotak riješenosti da bi se plasirao na županijsko natjecanje. Najveći postotak bio je 40%. Ipak čestitamo svim učenicima i mentorici Kristini Marinković.

« Svibanj 2024 »