Autor: Maja Milinković, 9. 12. 2018.

Dana 8. prosinca 2018. u našoj je školi održana još jedna Večer matematike. Ove godine u projekt su se uključili učenici nižih razreda (matične i područnih škola) i njihove učiteljice.

Kako je Večer protjecala i kako su se naši učenici i njihovi roditelji proveli najbolje pokazuju sljedeće poveznice.

Hvala svima na druženju i vidimo se nagodinu!

Vaš organizacijski tim: Maja Benak, Suzana Hardi i Maja Milinković (matična škola), Milica Ivančić i Irena Mijatović (područna škola Budimci), Ljubica Đurić (područna škola Razbojište) i Monika Mužar Kos (područna škola Stipanovci)